Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Vanduo su lavono prieskoniu: Los Andželo viešbutyje. / 2013-03-22

Vanduo su lavono prieskoniu: Los Andželo viešbučio svečiai maudėsi ir gėrė užterštą vandenį.

Los Andželo centre esančio „Cecil“ viešbučio svečiai, tikėtina, maudėsi ir dantis valėsi vandeniu, kuris atkeliavo iš rezervuaro su jame gulinčiu lavonu, skelbia „The Independent“.

Rezervuare aptiktas dingusios kanadietės Elisos Lam kūnas, ji Los Andžele turimais duomenimis viešėjo viena ir prieš dingimą buvo apsistojusi viešbutyje. Šis viešbutis, kaip skelbiama, pagarsėjęs kaip serijinių žudikų „prieglauda“.

Čia slėpėsi keli vadinamieji serijiniai žudikai – Richardas Ramirezas, pravarde Nightas Stalkeris, ir Jackas Unterwegeris. 

Policija antradienį patvirtino aptikusi 21-erių studentės kūną. Ji dingo vasario 1 dieną.  Kol kas neaišku, kaip merginos kūnas atsidūrė vandens bake, kuris yra ant viešbučio stogo. Kūnas aptiktas patikrinus rezervuarus, nes svečiai skundėsi prastu vandens spaudimu.

Britų turistai teigė, kad vanduo turėjo „keistą skonį“. 

Tokią informaciją sužinoję svečiai šlykštėjosi. Britų turistai teigė, kad vanduo turėjo „keistą skonį“. 

Britų turistė Sabrina Baugh teigė net nepagalvojusi, kad gali dėtis tokie dalykai. „Manėme, kad vanduo tiesiog toks yra“. Antradienį dantis išsivaliusi ir šiek tiek užteršto vandens atsigėrusi moteris kartu su vyru nusileido į fojė ir sužinojo „neskanias naujienas“. Moteris teigė, kad sužinojus pradėjo skaudėti skrandį, tačiau galiausiai nuo žinios ėmė plyšti galva. 

Los Andželo apygardos departamento Visuomenės sveikatos pareigūnai kol atliekami tyrimai nurodė negerti vandens. Policija iš pradžių teigė, kad vanduo yra saugus. 

Visuomenės sveikatos specialistas Terrance Powellas teigė, kad vanduo buvo naudojamas ir maisto ruošimui. Užkandinę viešbutis uždarė, nurodyta išvalyti visą maisto įrangą. 

„Didžiausią susirūpinimą vandenyje aptiktas kūnas kelia dėl galimo fekalinio užteršimo“, – teigė T.Powellas. Tiesa, užteršimo tikimybė minimali, nes kūnas aptiktas dideliame kiekyje vandens. Nepaisant to departamentas ėmėsi visų atsargumo priemonių. 

Jo teigimu, viešbutis nusamdė vandens valymo bendrovę, ji dezinfekuos vandentiekio linijas. 

Merginos žūties aplinkybės kol kas neaiškios, atliekami tolimesni tyrimai. Prieš mirtį mergina buvo pastebėta lifte maiganti mygtukus ir vis iškišanti galvą pro duris, žvelgianti į abi puses, ar niekas neateina. Vėliau ji rasta vandens rezervuare, jame tuo metu buvo apie trys ketvirtadaliai vandens. 

Ant viešbučio stogo yra keturi vandens rezervuarai, kiekvienas apie 3 metrų aukščio, juose telpa po 3 785 litrus vandens, kuris pumpuojamas iš centrinio vandentiekio.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/vanduo-su-lavono-prieskoniu-los-andzelo-viesbucio-sveciai-maudesi-ir-gere-uztersta-vandeni-57-309448#ixzz2OGEwte9S

Šaltinis : 15 min, Publikuota:

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com