Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

UF valymo filtrai

Ultrafiltracija (UF) - tai atskyrimo procesas, naudojant membranas, kurių porų dydis varijuoja nuo 0.1 iki 0.001 mikronų. Įprastai UF membranos pašalins didesnio molekulinio-svorio medžiagas, koloidines medžiagas, organines bei neorganines polimerines medžiagas. Mažesnio molekulinio-svorio organinės medžiagos ir jonai, tokie kaip natris, kalcis, magnio chloridas ir sulfatai, nebus pašalinti UF membranų. Kadangi pašalinamos tik didesnio molekulinio-svorio medžiagos, osmosinio slėgio skirtumas UF membranų paviršiuje yra nesvarbus. Dėl šios priežasties žemas slėgis yra pakankamas, kad būtų pasiekiamas didžiulis srauto tempas UF membranoje. Membranos srautas yra apibūdinamas kaip prasiskverbiančio vandens kiekis, gaunamas viename membranos paviršiuje per laiką. Įprastai srautas yra išreiškiamas kaip galonai kvadratinei pėdai (GFD) arba kubinis metras kvadratiniam metrui per dieną.

Ultrafiltracijos (UF) membranos gali turėti ypač didžiulius srautus, tačiau praktiškiausiu atveju srautas varijuoja nuo 50 iki 200 GFD operuojant maždaug 50 psig slėgiu. Atvirkštinio osmoso membranos pagamina tik 10 - 30 GFD srautą bei 200 - 400 psi slėgį.

Produktai

6 valymo etapai su UV ir osmoso sistema EXCITO L-UF

571.00 €
399.70 €
30 %

Geriamojo vandens filtras HIDROTEK SELINA

102.85 €

Geriamojo vandens filtras HIDROTEK SILVER

97.00 €

Geriamojo vandens filtras HIDROTEK SNOW PAD +

375.00 €

Geriamojo vandens filtras HIDROTEK UF 8

96.75 €

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com