Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

AQUA COOLER įrenginys biurams

AQUA FILTER vandens išpilstymo įrenginys AQUA COOLER išsprendžia geriamo vandens tiekimo problemą biuruose, ligoninėse, mokyklose ir kitose įstaigose.

AQUA COOLER lengvai prijungiamas prie vandentiekio ir užtikrina nenutrūkstamą geriamo vandens tiekimą:
• galėsite lengvai pasirinkti tiek šalto (4 – 12 C), tiek karšto (85 – 100 C) vandens temperatūrą arba gerti kambario temperatūros mineralizuotą vandenį;
• per parą galėsite sunaudoti iki 200 litrų geriamo vandens.
Kaina
725.00 €
600.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Eksploatacija
  • Nuoma
  • Mineralizavimas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

AQUA COOLER M - geriamojo vandens įrenginys, su mineralizatoriumi.
AQUA COOLER P - geriamojo vandens įrenginys, su slėgio pakėlėju, skirtams biurams, kuriuose vandens slėgis yra mažesnei negu 2,8 atm.
AQUA COOLER PM - geriamojo vandens įrenginys, su slėgio pakėlėju, skirtams biurams, kuriuose vandens slėgis yra mažesnei negu 2,8 atm. ir su mineralizavimo elementu.

Visišką vandens išgryninimą užtikrina šeši skirtingi valymo etapai:

• Sistemoje sumontuotas vandens slėgio siurblys, automatinė RO membranos praplovimo funkcija, procesorius. Krausen Cooler Blue Star plus vandens valymo įrangą sudaro šešios pakopos ir papildomi elementai, kurių paskirtis pagerinti vandens valymo sistemos eksploatacines savybes:
• Trys dešimties colių „paruošiamieji“ filtrai. Šių filtrų paskirtis apsaugoti atbulinio osmoso membraną ir sulaikyti visus teršalus, didesnius nei 1 mikronas (0001 mm).
• Atbulinio osmoso membrana yra vandens valymo sistemos „širdis“, filtruojanti vandenį molekulių lygiu iki 0,0001 µm. Pašalina bakterijas, virusus, nuodingus junginius ir radioaktyvias daleles. Būtent atbulinio osmoso membrana išvalo vandenį 96 –99 % nuo visų žinomų teršalų. Membranos tarnavimo laikas - apie 5 metai.
• Aktyvuotos kokoso anglies filtras, pagerina jau išvalyto vandens skonio savybes, po membranos.
• Vandens mineralizatoriaus paskirtis papildyti geriamąjį vandenį žmogaus organizamui būtinais mikroelementais (sistema su mineralizatoriumi - AQUA COOLER M arba AQUA COOLER PM). 
• Vandens slėgio sukėlimo siurblys – palaiko tolygų vandens slėgį vandens valymo sistemoje, užtikrina tolygų sistemos darbą, pagerina išvalyto vandens kokybę.
• Procesorius su automatine osmoso membranos praplovimo funkcija. Ši funkcija sumažina vandens sąnaudas membranos praplovimui, ženkliai sumažina išvalyto vandens savikainą, reguliuoja sistemos darbą, informuoja apie filtrų užterštum

AQUA COOLER geriamojo vandens įrenginys biurams, patogus naudoti nes:

• Turi sumontuotas automatizuotas funkcijas, reguliuojančias karšto, šalto vandens temperatūrą ir užvirimo procesą;
• Įrenginį valdysite patogiais paliečiamo tipo mygtukais;
• Iš karto galėsite naudoti 8 l geriamo, kambario temperatūros, vandens;
• 2,5 l geriamo karšto vandens ir 4 l šalto vandens.

Vandens ruošimo – išpilstymo įrenginys yra ekologiškas, nes šaldymo sistemoje nenaudojamas freonas – aplinkai ir žmonėms kenksminga šaldymo medžiaga.

Įrengimas:

Įrengimo trukmė yra 2 valandos. Atvykstame jums patogiu metu, jau kitą dieną po užsakymo patvirtinimo.

Įrangos išmatavimai:

112,5 cm aukštis 
40 cm plotis
37,5 cm gylis

 
AQUA COOLER įrenginys Vilniaus implantologijos centre:

Eksploatacija

Įrangai taikoma penkių metų gamintojo garantija ir dešimties metų aptarnavimo garantija.

 
Vandens sistemos tarnavimo laikas yra daugiau nei 10 metų. Kartą per 6 mėnesius, už papildomą mokestį, įranga yra atnaujinama, dezinfekuojama, valoma ir keičiami elementai.

Techninis servisas

Garantinio laikotarpio metu įrenginių techninis sevisas yra atliekamas periodiškai. Techninio serviso metu yra patikrinamas įrenginių darbas, patikrinama paruošiamo vandens kokybė. Didesnės apimties techninio serviso, aptarnavimo ir konsultacijų teikimui pasirašoma atskira sutartis.

Priežiūra apima: (periodiniai keitimai)

• polipropileno putų 20 mikronų kasetės pakeitimą, 
• kokoso drožlių anglies kasetės pakeitimą, 
• kokoso drožlių anglies kasetės pakeitimą.

 

Nuoma


Pasirašius nuomos sutartį, galima COOLER sistemos nuoma:

• vieno mėnesio investicija 40 EUR, pasirašius sutartį 12 mėn. (su PVM).
• vieno mėnesio investicija 38 EUR, pasirašius sutartį 24 mėn. (su PVM).
• vieno mėnesio investicija 35 EUR, pasirašius sutartį 36 mėn. (su PVM).


Sistemos sumontavimas ir paruošimas naudoti yra NEMOKAMAS. Be papildomų investicijų į filtrų keitimus, priežiūrą su pilnu visapusišku servisu. Šiuo įrenginiu jau naudojasi Dantų implantologijos centras, Altas komercinis transportas.

Mineralizavimas

COOLER M arba COOLER PM

Mineralizatorius JAV AQUA FILTER

Mineralizavimo elementas žmogaus organizmą praturtina mineralinėmis druskomis: kalcio, magnio, natrio, kalio ir chlorido. Vandens filtras praturtina vandenį mineralinių elementų, kurie būtini žmogaus kūno funkcionavimui. Šis filtras yra rekomenduojamas su atvirkštinės osmozės sistemomis, o netolimoje ateityje gali būti ir privalomas prie osmoso sistemų. Šis filtras patenkina organizmo paros poreikį mineralų. Aquafilter osmoso įrangos komplektuojamos tik su mineralizavimo elementais.


Kalcis - tai būtina kaulams ir dantims.
Būtinas elemantas siekiant išlaikyti normalų širdies funkcijonavimą ir normalią veiklą jungiamojo audinio ir skeleto raumenų sistemos veikimą be sutrikimų.
Magnis - dalyvauja daugiau nei 300 biocheminių procesų. Dalyvauja imuninės sistemos funkcijonavime bei nervų ir raumenų funkscionavime. Jis apsaugo nuo vėžio, aterosklerozės, širdies smūgių ir inkstų akmenų.
Natris - tai mineralas. Reguliuoja drėkinimą bei reguliuoja tinkamą rūgščių ir šarmų pusiausvyra organizme, puikus kraujo moderatorius.


Idealaus vandens mineralizavimo elementas sukurtas bendradarbiaujant su Karo medicinos akademija (WAM).


Pagal biochemija ir chemija Aquafilter naudojama mineralizacija garantntuoja, kad gausite tinkamą vandens kokybę žmogaus kūnui, kiekiai ir sudedamųjų dalių proporcija mineralų yra subalansuota. Mineralizuotas vanduo žmonėms yra puikus skystis papildantis dienos racioną.


Techninė charakteristika:
Išmatavimai: 55 x 254 mm;
Praleidžiamas kiekis mineralizuoto vandens 3600 litrų;
Tarnavimo laikas neribojamas, skaičiuojamas išleistas kiekis vandens;
Maksimali temperatūra 53 celsijaus.


Skaičius katijonų vandenyje po mineralizatoriaus:
Ca 2 (kalcis) + 34 mg / l,
Mg 2 (magnis) + 12 mg / l,
Na+ (natris) 22 mg / l, 
K + (kalis) 8,5 mg / l.


Vandens anijonų skaičius po mineralizatoriaus:
CO (karbonatai) 3 2 - 10 mg / l,
SO 4 2 (Sulfatai) 0,3mg/l
Cl - (chloridai) - 0,8 mg/l,
F - (fluoras) 0,06 mg/l.


Plačiau ir kodėl jis reikalingas:
Natūralios būklės mūsų kūnas yra šiek tiek šarminis, tad norėdami apsisaugoti nuo 80% ligų, privalome jį tokį išlaikyti.
Daugelis produktų, kuriuos vartojame, rūgština organizmo terpę ir išbalansuoja pH, tai gali sukelti tokias ligas, kaip širdies ir kraujagyslių, taip pat artritą, osteporozę, nutukimą, diabetą, vėžį aukšto kraujo spaudimą, akmenis inkstuose, ir t.t. (vis dažniau pasireiškiančias ir jaunesniems žmonėms).
Su maistu į žmogaus organizmą patenka daug rūgštinių medžiagų, kurios jį teršia, tad norint palaikyti tinkamą organizmo terpę, rekomenduojama gerti šarminį vandenį, kuris ne tik mažina rūgštingumą, bet ir stiprina imuninę sistemą, apsaugo sveikąsias organizmo ląsteles, yra natūralus ir tiesiogiai įsisavinamas antioksidantas. Kasdieną vartojant šarminį vandenį – sužadinamos organizmo gyvybinės galios, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, mažinamas rūgštingumas, gerėja savijauta. Besilaukiančiai moteriai, geriant švarų šarminį vandenį beveik nepasireiškia vėmimas ir sklandžiai vyksta gimdymas.


Vandenį šarmina įvairūs prietaisai, kurie nevisuomet yra kokybiški ir tinkamai veikia. AQUAFILTER vandens valymo sistema valytas vanduo smarkiai skiriasi nuo to, kuris yra laikomas buteliuose ar yra apdorotas vandens valymo įrenginių. AQUAFILTER vandens valymo sistemoje montuojamas patentuotas mineralizatorius ir neigiamų jonų kapsulė ne tik praturtina vandenį žmogaus organizmui reikalingais mineralais ir mikroelementais, bet ir padaro vandenį šarminiu – būtent tokiu, koks reikalingas žmogaus organizmui.

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com