Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

GROHE BLUE HOME vandens sistema namams

GROHE BLUE HOME vandens sistema namams su pasirinktu maišytuvu, angliarūkštės balionėliu ir 600 litrų galingumo filtru.
Kaina
1865.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

grohe logo

GROHE BLUE HOME paprastas ir išmanus mechanizmas leis Jums mėgautis gazuotu geriamuoju vandeniu vos vieno mygtuko paspaudimu. Skanus ir vėsus filtruotas vanduo taps mėgiamiausiu Jūsų ir Jūsų šeimos vandens vartojimo būdu. Negazuotas, silpnai gazuotas ar gazuotas - su GROHE BLUE HOME tai Jūsų pasirinkimas.

NUOLAIDOS

Galimos individualios papildomos nuolaidos, jos galimos - aptariant kranelio modelį , laukiame susisiekiant, mob. 8 631 08000. 

Įprastas pristaymo terminas apie 2 savaites, tačiau dėl maišytuvų gausos gali keistis kaina ir pristatymo terminas.  Prašome užklausti.  Šiuo metu vyksta akcijos.

 

IŠMANIOJI SISTEMA GROHE BLUE HOME

 • paspaudus viršutinį mygtuką, įsijungs tamsiai mėlyna šviesa, bėgs vėsus negazuotas vanduo
 • paspaudus apatinį mygtuką, įsijungs žalia šviesa, bėgs gazuotas vanduo
 • paspaudus abu mygtukus iš karto, įsijungs švieisiai mėlyna spalva, bėgs silpnai gazuotas vanduo
 • kai ateina laikas pakeisti filtrą, bus įspėjama oranžine, mirksinčia šviesele
 • balta, mirksinti lemputė įspėja, kad laikas pakeisti CO2 balionėlį.

GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 10    GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 11   GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 12

GROHE BLUE HOME SISTEMĄ SUDARO:

 • Vandens gazavimo aparatas GROHE BLUE HOME
 • S dydžio filtras
 • CO2 balionėlis 425 g
 • Pasirinktos formos maišytuvas (L, C, U arba viengubas C)

DĖMESIO! Visos sistemos su plieniniais vandens maišytuvais, jei nenurodyta kitaip prie kainų, turi WIFI ir Bluetooth sąsają CO2 ir filtrų kiekiams stebėti bei programinei įrangai konfigūruoti naudojantis GROHE Ondus programėle Apple ir Android įrenginiams, o visos sistemos su chromo maišytuvais, jei nenurodyta kitaip prie kainų, šios funkcijos neturi.

GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 13

PRIEDAI, KURIUOS GALIMA UŽSISAKYTI ATSKIRAI:

 • 1 IŠ FILTRŲ (vietoje S dydžio filtro, pridėto sistemoje):
 • GROHE BLUE S dydžio filtras (Pajėgumas 600L prie 15KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l)
 • GROHE BLUE aktyvuotos anglies filtras (Pajėgumas 3000L prie 9KH kietumo = 1,61 mmol/l = 3,22 mg-ekv/l)
 • GROHE BLUE Magnesium+ filtras su magniu ir aukščiausios kokybės skoniu (Pajėgumas 400L prie 15KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l)
 • VALYMUI PRIEŠ FILTRO KEITIMĄ:
 • GROHE BLUE valymo kasetė ir adapteris
 • CO2 BALIONAI:
 • GROHE BLUE CO2 balionėliai 425g  (4 vnt.)
 • PAPILDOMI PRIEDAI:
 • GROHE BLUE 6 stiklinės - ČIA.
 • GROHE BLUE stiklinis grafinas - ČIA.
 • GROHE BLUE gertuvė (plastikinė arba nerūdijančio plieno) - ČIA.

GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 14

Įsivaizduokite, koks gaivaus, vėsaus vandens pojūtis - tyro ir malšinančio troškulį. Paruoškite vos vieno mygtuko paspaudimu - tiksliai tinkamos temperatūros. GROHE BLUE HOME dizainą ir funkcijas sudaro visi aukštos klasės virtuvės maišytuvo ir vandens cooler'io privalumai. Pridėkite prie to intuityvų ir nesenstantį dizainą ir pamatysite ateities vandens sistemą.

Pirmiausia gamintojai sugalvojo keletą naujausių technologijų ir tada pasitraukė tam, kad sukurtų „GROHE BLUE HOME“ cooler'į, kuris yra slaptas gamintojų šedevras - paima vandenį, jį filtruoja, atvėsina ir padaro jį gazuotu, pasiruošusiu užpildyti Jūsų stiklinę iki pat viršaus.

Sistemoje galite reguliuoti temperatūrą nuo 5 ° iki 10 ° ir įdėti filtrą bei CO2 balionėlį.

Mūsų „GROHE Blue“ sistemai sukurti gamintojai dirbo su BWT, Europos pirmaujančiais filtruoto vandens profesionalais, siekiant užtikrinti, kad sistema sukurtų neprilygstamą ir gaivią gėrimo patirtį.

Standartinis aukštos kokybės S dydžio filtras yra su kiekvienu GROHE Blue Home rinkiniu. Jis naudoja penkių pakopų filtravimo procesą, kad būtų pašalintos net mažiausios dalelės iš vandentiekio vandens, paliekant visus svarbius mineralus, kurie naudingi jūsų sveikatai.

Jei mėgstate arbatą ir kavą, su GROHE Blue Home pamėgsite tai dar labiau. Dėl galutinio filtruoto vandens grynumo, aromatai išsivysto iki galo - liksite nustebę nepamirštamo skonio karštais gėrimais, bei jūsų aukščiausios klasės virtuvės prietaisų apsauga. Niekas negali būti lengviau ar greičiau - nei įdėti CO2 balionėlį. Per mažiau nei minutę, jūs turėsite visiškai naują gazuoto vandens tiekimą - net iki 75L. Kai ateina laikas pakeisti CO2 balionėlį, ekranas pradeda mirksėti, perspėdamas Jus. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti atsarginius balionėlius ir grąžinti tuščius, viskas paprasta ir be jokio vargo. GROHE BLUE leidžia išvengti papildomo vargo dėl butelių pirkimo, transportavimo ir kaupimo.

GROHE Blue HOME yra investicija daugiau nei vienu būdu. Stebėdami, išlaidas, susijusias su kokybiško geriamojo vandens tiekimu jūsų šeimai ir draugams 365 dienas per metus, pamatysite, kaip greitai pradėsite sutaupyti. Tai paprasta aritmetika. Netrukus taupysite pinigus su kiekviena geriamojo vandens stikline. Ir tai nepadidina jūsų laiko ir pastangų investavimo, kuriuos taip pat sutaupote. Kai užregistruosite savo GROHE Blue Home įsigijimą gamintojo internetinėje svetainėje, jie suteiks Jums garantiją iki 3 metų, pridedant papildomą jūsų investicijų saugumą.

Visi žino, kad geros sveikatos pagrindas yra gerti pakankamai vandens. Tai gyvybiškai svarbu jūsų smegenims ir odai. Su GROHE BLUE HOME tuo pasirūpinti itin paprasta. Kiek pakanka? Ekspertai rekomenduoja bent 2 litrus per dieną. Tačiau su GROHE BLUE taip paprasta ir malonu užpildyti gaivaus vandens stiklinę, jog daugelis žmonių, naudojančių šią sistemą, išgeria dar daugiau vandens.

Gamintojai sukūrė ikoninį GROHE BLUE HOME dizainą, kad galėtume sukurti estetinį Jūsų virtuvės elementą. Siekiant užtikrinti, kad Jūsų pasirinkimai būtų suderinti su Jūsų virtuvės dizainu, nepriklausomai nuo pasirinkto stiliaus, galite pasirinkti iš įvairių maišytuvų formų. Yra trys nesenstantys ir elegantiški maišytuvų variantai: „L“, „C“ ir „U“ formos, galimos dviejose stilingose apdailose - chromo ir superplieno. Jei savo virtuvėje jau turite aukščiausios klasės maišytuvą ir nenorite jo pakeisti, tada GROHE BLUE MONO yra puikus pasirinkimas. Jis puikiai tinka šalia esamo maišytuvo, skanaus, šviežio ir gazuoto filtruoto vandens tiekimui.

GROHE BLUE HOME yra elegantiško, nesenstančio dizaino ir naujoviškų bruožų, dėl ko yra malonu juo naudotis. GROHE BLUE HOME yra kur kas daugiau nei gražu pažiūrėti. GROHE BLUE HOME cooler'is yra plonas ir talpus, todėl Jūsų virtuvėje bus lengva rasti idealią vietą. Jis gali būti montuojamas tiesiai po kriaukle arba 2,5 metrų spinduliu, pvz. 30 cm pločio rankšluosčių spintoje.

GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 15  GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 18  GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 16  GROHE BLUE HOME vandens sistema namams 17

Daugiau informacijos anglų k. - peržiūra

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com