Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

GROHE BLUE filtrų kasetės

GROHE BLUE filtrų kasetės GROHE BLUE PROFESSIONAL, GROHE RED ir GROHE BLUE HOME sistemoms
Kaina
87.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

grohe logo

GROHE yra Europoje didžiausias, o pasaulyje lyderis santechninės įrangos gamintojas ir tiekėjas. GROHE istorija prasidėjo 1817 m. nuo šeimos verslo, o šiai dienai turime GROHE Group pirmaujančią pasaulyje. GROHE yra įsipareigojusi taupyti vertingus planetos išteklius, todėl sukūrė įvairias vandens ir energijos taupymo technologijas, kurios buvo integruotos į produktų rinkinius.​

STANDARTINIO DYDŽIO S 600L FILTRAS (GROHE BLUE HOME ir GROHE RED sistemoms)

Pajėgumas 600L prie 15° KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l.

Visada turėkite neribotą paruoštą filtruotą geriamąjį vandenį su standartinio dydžio S 600L GROHE BLUE filtru. Naudojant su GROHE BLUE vandens sistema, ši filtro kasetė per penkis filtravimo etapus perleidžia vandentiekio vandenį, kad pašalintų bet kokias nepageidaujamas medžiagas, įskaitant sunkiuosius metalus, ir sumažintų kalkių kiekį, paliekant tik naują gaivų skonį. Lengva pakeisti filtro kasetę - tiesiog nusukite seną filtro kasetę ir įsukite naują. Patogus būdas mėgautis grynu ir skaniu geriamuoju vandeniu.

VIDUTINIO DYDŽIO M 1500L FILTRAS (GROHE BLUE PROFESSIONAL ir GROHE RED sistemoms)

Pajėgumas 1500L prie 15° KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l.

Vidutinio dydžio M 1500L GROHE BLUE filtro kasetė užtikrina įprastą vandens iš maišytuvo keitimą į aukščiausios kokybės stalo vandenį. Visos medžiagos, kurios gali sukelti nemalonų kvapą ar skonį yra pašalinamos 5 fazių filtravimo technologija. Pasižymi dideliu našumu ir efektyvumu vandens valymo procese. Išgaunamos net mažiausios nepageidaujamos dalelės, sumažėja kalkių kiekis. Vanduo tampa grynas, šviežias ir skanus kad galėtumėte juo mėgautis, gerinant savo savijautą ir saugojant sveikatą. Filtro kasetės pakeitimas yra labai lengvas ir paprastas: tereikia atsukti seną kasetę ir įdėti naują. Greitai ir paprastai galėsite vėl džiaugtis švariu vandeniu. Matmenys: Ø 110 mm, aukštis 376 mm

L DYDŽIO 2300L FILTRAS (GROHE BLUE PROFESSIONAL ir GROHE RED sistemoms)

Pajėgumas 2300L prie 15° KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l.

2300 litrų L dydžio GROHE BLUE filtrų kasetė įprastą vandentiekio vandenį paverčia švariu ir puikaus skonio. Penkių gryninimo etapų metu nuolat gerinama vandens kokybė ir skonis bei pašalinamos nepageidaujamos medžiagos. Sunkieji metalai ir net smulkiausios dalelės išfiltruojamos, o kalkių kiekis sumažėja. Kasetės keitimas labai paprastas: tiesiog nusukite seną filtro kasetę ir įsukite naują.

AKTYVINTOSIOS ANGLIES FILTRAS (GROHE BLUE PROFESSIONAL ir GROHE BLUE HOME sistemoms)

Pajėgumas 3000L iki 9° KH kietumo = 1,61 mmol/l = 3,22 mg-ekv/l.

GROHE BLUE aktyvintosios anglies filtras - trijų pakopų filtras, kurio pajėgumas iki 3000 litrų, pašalina visas nepageidaujamas medžiagas ir priemaišas. Pirmosios stambesnės dalelės, kaip nešvarumai, yra išfiltruojamos. Aktyvintos anglies filtravimas gerina vandens skonį išfiltruodamas nepageidaujamas daleles. Smulkus filtravimas neleidžia praeiti net mažiausioms daleles. Lengva pakeisti filtrą: tiesiog nuimkite seną filtrą, įdėkite GROHE valymo kasetę, atlikite valymo procesą ir pakeiskite ją nauju filtru. Rezultatas - grynas geriamasis vanduo tiesiai iš maišytuvo! Taip pat turėsite įsigyti pakartotinai naudojamą GROHE BLUE valymo kasetės adapterį.

MAGNESIUM+ FILTRAS SU MAGNIU (GROHE BLUE PROFESSIONAL ir GROHE BLUE HOME sistemoms)

Pajėgumas 400L iki 15° KH kietumo = 2,68 mmol/l = 5,36 mg-ekv/l.

Visiškai grynas ir gaivus vanduo garantuotas - tai GROHE BLUE ir GROHE BLUE Magnesium+ filtro sistema, kuri taip pat pagerina vandenį, net iki 35 mg / l magnio, gyvybiškai svarbiu sveikatą puodelėjančiu ir stresą slopinančiu mineralu. Ypač tinka sportininkams ir diabetikams. Protingas penkių fazių filtras, kurio talpa yra apie 400 litrų, pašalina visas nepageidaujamas medžiagas ir priemaišas. Pirmiausia pašalinamos stambesnės dalelės, tokios kaip nešvarumai, o chloras ir tokie junginiai, kaip pesticidai, pašalinami anglies filtravimo būdu. Kalkės ir sunkieji metalai atskiriami jonų mainų būdu, o magnis pridedamas. Galiausiai smulkus filtravimas išfiltruoja net mažiausias daleles. Lengva pakeisti filtrą: tiesiog nuimkite seną filtrą, įdėkite GROHE valymo kasetę, atlikite valymo procesą ir pakeiskite ją nauju filtru. Rezultatas - skanus ir sveikas vanduo, tiesiai iš maišytuvo! Taip pat turėsite įsigyti pakartotinai naudojamą GROHE BLUE valymo kasetės adapterį.

GROHE BLUE filtru kasetes 2  

GROHE BLUE VALYMO KASETĖ (GROHE BLUE PROFESSIONAL ir GROHE BLUE HOME sistemoms)

100% GROHE BLUE vėsinimo ir filtro galvutės dezinfekavimui ir valymui kartu su purkštuvu, skirtu naudoti su GROHE BLUE valymo kasetės adapteriu.

Daugiau informacijos apie valymo kasetę - peržiūra.

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com