Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Apie mus

Jau 15 metų atstovaujame amerikiečių kompanijas "Aquafilter" bei "CLACK CORP”, gaminančias vandens valymo įrenginius, buitines vandens valymo sistemas ir vandens filtrus.

 

Savo klientams visoje Lietuvoje siūlome išskirtinai aukštos kokybės produkciją ir paslaugas. Kiekvieną dieną aptarnaujame dešimtis įmonės klientų. Galime atlikti ne tik vandens valymo įrenginių priežiūrą, bet ir atsiradusių gedimų šalinimą bei kokybišką ir greitą, periodinį vandens filtrų keitimą.

 

Kompanija įrengia ir aptarnauja:

• Atbulinio osmoso sistemas, kurios išvalo vandenį nuo druskų, geležies, kalkių, sunkiųjų metalų, naftos produktų ir kitų žmogaus organizmui kenksmingų elementų.

• Nugeležinimo filtrus, kurie pašalina nepageidaujamą geležį ir itin nemalonų "supuvusių kiaušinių” kvapą.

• Vandens minkštinimo filtrus, kurie minkštindami vandenį, neleidžia apkalkėti buities prietaisams, tad sutaupo laiką ir pinigus, skirtus jų priežiūrai.

• Mechaninius filtrus, efektyviai sulaikančius vandenyje esančias mechanines priemaišas - smėlį, žvyrą ir t.t.

• Vandens valymo įrenginius, skirtus biurams. Taip pat "Soda stream" vandens gazavimo aparatus, kurie Jums ir Jūsų vaikams leis džiaugtis pačių pasigamintais gaiviaisiais gėrimais.

 

Esame lankstūs, todėl savo klientams suteikiame galimybę už įsigytus gaminius atsiskaityti net per penkis metus. Užtikriname, mūsų siūlomame asortimente, rasite patikimą įrangą. Tik pasitarę su mumis, priimkite sau tinkamiausią sprendimą ir būkite tikri, kad vandens valymo įrenginių kaina bus derinama pagal Jūsų lūkesčius.

 

Kokybės garantija

 

Visuomet jauskitės ramūs, nes garantuojame: trūkstamų dalių tiekimą ir priežiūrą, periodinius ir garantinius aptarnavimus. Tad prireikus, visuomet turėsite kur kreiptis, todėl čia geriausia investicija į švarų vandenį.

 

Savo darbams ir įrenginiams suteikiame – 10 metų aptarnavimo garantiją ir 5 metų gamyklinę garantiją. ROS-SPURE ir AQ3 buitinėms vandens valymo sistemoms yra taikoma 10 metų gamyklinė garantija.

 

Rūpinamės, nes jūs mums svarbiausi!

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com