Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

BWT kasetiniai filtrai

BWT AG - Logo - Raw Air

BWT yra pirmasis gamintojas, kurio water+more filtrai yra specialiai pritaikyti vandens skonio klausimu. Tai - techniškai sudėtingi sprendimai, pastebimai pagerinantys kavos bei kitų karštų gėrimų skonį, tuo pačiu metu apsaugant aparatus nuo kalkių pavojaus. Iš vandens taip pat pašalinami organiniai junginiai, chloras, mechaninės priemaišos, vanduo tampa skaidresnis, neturi blogo skonio bei kvapo. Papildomai balansuojama vandens mineralų sudėtis, sumažinant kalcio kiekį, padidinant magnio kiekį, taip suteikiant kavai gurmanišką aromatą bei skonį. Būtent todėl visi water+more filtrai yra vertinami kaip profesionalus vandens sprendimas gastronomijai, tiek viešbučiams, tiek restoranams, tiek kavinėms.

BWT kasetiniai filtrai vandenį paruošia ne tik kavai gaminti. Kai kurie vandens filtrai yra skirti vandens gėlinimui, ištirpusių druskų pašalinimui - toks pasirinkimas yra tobulas sprendimas laboratorijoms. Kitos vandens sistemos vandenį paruošia indaplovėms bei indų plovimui. Naudojant tokį vandenį, indai bei stalo įrankiai spindės, neturės dėmių, atitiks aukštus klientų reikalavimus. Pagrindinis šių įrenginių privalumas yra tas, kad vandens filtravimas yra daugiapakopis, pašalinamos specifinės skoniui kenksmingos priemaišos, todėl vanduo turi labai platų panaudojimą. BWT kasetiniai filtrai yra pirminis pasirinkimas maisto pramonei. Jie gali būti naudojami bet kokioje aplinkoje, nepaisant vietinio žalio vandens kokybės.

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com