Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Vandens filtrų vožtuvai LOGIX Pentair Autotrol

Vandens filtrų vožtuvai LOGIX Pentair Autotrol yra skirti kontroliuoti filtrų veikimą ir juos valdyti. Tai itin patogus ir nesunkiai įsisavinamas procesas, padedantis užtikrinti nuolatinę filtraciją. „GE Infrastructure Water & Process Technologies“ visuomet siekia geriausio rezultato, todėl Vandens filtrų vožtuvai LOGIX Pentair Autotrol yra gaminami pagal naujausias technologijas. Būtent vandens filtravimo srityje inovacijos yra esminė varomoji jėga. Todėl vyksta nuolatiniai bandymai ir testavimai, leidžiantys tobulinti LOGIX Pentair Autotrol nenutrūkstamai. Tai leidžia pasiekti naujų našumo, patvarumo ir patikimumo aukštumų. Svarbiausi parametrai, kaip druskos lentelės ar eksploataciniai nustatymai yra įdiegiami gaminant filtrų vožtuvus LOGIX Pentair Autotrol, todėl naudotojui lieka atlikti tik keletą pasirinkčių, tokių, kaip paros laiko, savaitės dienos, kietumo nustatymas. Druskos kiekis yra pamatuojamas automatiniu būdu.
Nenusivilsite pasirinkę šiuolaikišką vandens filtrų vožtuvą LOGIX Pentair Autotrol, todėl susisiekite su mumis ir aptarsime, koks filtras atitinka jūsų poreikius.

Produktai

255 742 Logix vožtuvas - skalavimo vožtuvas

360.00 €

Jungiklio rinkinys

30.00 €

Magnum Cv 742 minkštiklis

1060.00 €
742.00 €
30 %

Magnum HWB

1050.00 €

Magnum plovimasis pagal dienas

1050.00 €

Minkštinimo - pasiurbimo vožtuvas 255/760 Logix

390.00 €

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com