Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

HydroFLOW elektromagnetiniai nukalkintojai

HydroFLOW®“ – tai įrenginys, pasižymintis neprilygstamu vandens minkštinimu, skirtu ne tik buitiniam panaudojimui, bet ir verslui bei pramonei.

Jei vanduo turi didelį kietumą, vadinasi, kalkių nuosėdos yra rimta problema buitiniams ir pramoniniams panaudojimams. Dėl šių nuosėdų atsiranda apnašos, sugenda kiti įrenginiai, juos reikia taisyti arba keisti, taip pat sumažėja šildymo efektyvumas. Dėl visų šių priežasčių atsiranda nereikalingos papildomos išlaidos. „HydroFLOW®“ padės to išvengti. Tai pati geriausia apsauga nuo kietųjų kalkių nuosėdų, jų sankaupų vamzdžiuose, ant šildymo elementų bei paviršių, indaplovių, skalbyklių ir panašių prietaisų. Naudojantis šiuo įrenginiu kalkėti pavirši išvalomi greičiau, valymas nereikalauja daug pastangų.

Lyginant su kitais nukalkinimo įrenginiais, „HydroFLOW®“ pramonės sistemoms turi daug pranašumų – jos ne tik šalina kalkių nuosėdas, bet ir gali apsaugoti nuo biologinės kilmės nešvarumų (bioplėvelės) bei siūlo kitokius sprendimus, be brangių ir kenksmingų chemikalų. Tai pasiekiama taikant pažangiausias mokslines žinias ir atradimus, leidusius sukurti inovatyvius produktus, tokiu būdu teikiant klientams nepralenkiamą paslaugų kokybę.

Produktai

HydroFLOW HS38 buitinis elektromagnetinis nukalkintojas

290.00 €

HydroFLOW HS40 buitinis elektromagnetinis nukalkintojas

850.00 €

HydroFLOW S38 elektromagnetinis nukalkintojas

300.00 €

K40 AQUAKLEAR elektromagnetinis nukalkintojas

700.00 €
Puslapis 1 iš 2

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com