Turite klausimų? Skambinkite: +370 631 08000. Rašykite: info@siosnordic.lt

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AQUA FILTER osmoso sistemoms taikoma net 10 metų garantija!
Soda Stream gazuokliai - rinkitės dizainą!
Vsių tipų - filtrų įrenginiai! Minkštinimo, nugeležinimo ir visos kitos valymo sistemos.
Įvairiausi filtrai ir jų dalys. Neradote - susisiekite!
Minkštinimo filtrai CLACK CORP visam namui
Nugeležinimo filtrai su oru

Magnetas ECOMAG 3/4" 1/2" karštam/šaltam vandeniui

MAGNETAI ECO-MAG nukalkinimui
Kaina
21.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

MAGNETAI  ECO-MAG - nuolatinis magnetinis veikimas prieš kalkių nuosėdas - pigus ir ekologiškas, lengvai ir greitai instaliacijamas.


Vanduo, kuris naudojamas vandens sistemose, kurių sudėtyje yra kalcio ir magnio druskų, kurie sukelia kietumas.


Šildymo vandens kietumas sukelia cheminė reakcija formavimo kalcio karbonato ir magnio (paprastai vadinamas kalkių) ir anglies dioksido. Jų kiekis ir kokybė gali skirtis pagal vietą, priklauso nuo regiono tai daugiau ar mažiau "kietas". Kalcio karbonatas yra netirpus ir tokiu būdu gamina nuosėdų sistemas ir šilumokaičuose


Vertimas google:
Kietojo masto sluoksnis laiku tampa vis stipresnis. Nuosėdos nusėda ant vamzdžių ir rezistorių sienų ir  sukelia gana didelių nuostolių, o prietaisai su nuosėdomis praranda  efektyvumą ir patikimumą. Atsižvelgiant į kalkių pirmųjų problemų akivaizdoje atrodo buitinių prietaisų ir santechnika: indaplovė jau gerai funkcionuoja, skylės užsikimšę dušai, skalbimo mašina, tuo trukdant vandens katilas trunka ilgiau kaista ir suvartoja daugiau elektros energijos. Be to, ji yra nustatyta, kad šildymo kainuoja daugiau išlaikyti tokią pat temperatūrą. Sluoksnis mastu, kuris susiformavo vamzdžio turi izoliacinį poveikį, taip, kad karštas vanduo yra sunkiau spinduliuoja savo šilumą namuose: ji buvo apskaičiuota, kad iki 1 mm storio sluoksnis padidina energijos sunaudojimą 10-15%. Norėdami aukštesniuose aukštuose ateina vis mažiau ir mažiau karšto vandens, efektingai sukelia kalkių nuosėdų sumažėja srautą iki visiško blokavimo vamzdelio. Reglamentai Aktas 46/90 su atitinkamomis standartų UNI 8065, su nuoroda į karšto vandens sistemos gamybos numato pareigą įdiegti saugą filtro pasiskirstymą priklausomai nuo vandens tiekimo su nuoroda į jo kietumo savybių.


ECOMAG prietaisas namų naudojimo geriamajam vandeniui pagal Ministrų dekreto 443/90 gydymą. Anti-kalkių ECOMAG magnetai leidžia FIZIKINĖS gydymas geriamuoju vandeniu civilinės ir pramoninės paskirstymo poveikio magnetizmo vandenyje reaguoja į molekulinės atskyrimo ir apsaugo du komponentus kalkių nuosėdų kristalizuotis. Magnetinis srautas gali suteikti vandens poliarizacijos mokestį, kuris neleidžia dvi molekulės turi būti derinami vienas su kitu susijusių su tuo, kad jie natūraliai apversto magnetinio krūvio poveikį sklaidos vandens magneto poliškumą. Išilgai magnetinio ašis yra konvertuojamas į magnio ir kalcio aragonitu, kuris yra Acicular kristalų formos su nuline gebėjimą kaupti ir uncompacted, apsaugo nuo kalkių nuosėdų susidarymą. Aragonite laiku kaip siurblys ir anti-kalkių vandens paskirstymo, priklausomai nuo sedimentacijos laipsnis prie švaresnės bendras. ECOMAG leidžia efektyvius sprendimus Daugeliu problemų su kalkių masto vandens naudojimo su labai mažomis sąnaudomis. Įdiegta produktas nereikalauja jokios priežiūros ir laidų, nes esmė, kurią sudaro trunka amžinai be jo efektyvumas laikui bėgant pasikeitė, natūraliai darant prielaidą, kad techninėje lentelėje pateikta informacija.

Svetainę sukūrė: Designus

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com